• vv Heerenveense Boys
 • Heerenveense Boys
 • vv Heerenveense Boys
 • vv Heerenveense Boys
 • vv Heerenveense Boys
 • vv Heerenveense Boys
 • vv Heerenveense Boys
 • vv Heerenveense Boys
 • vv Heerenveense Boys
 • vv Heerenveense Boys
 • vv Heerenveense Boys
 • vv Heerenveense Boys
 • vv Heerenveense Boys
 • vv Heerenveense Boys
 • vv Heerenveense Boys
 • vv Heerenveense Boys
 • vv Heerenveense Boys
 • vv Heerenveense Boys
 • vv Heerenveense Boys

ING, hoofdsponsor van het Nederlandse voetbal.

Beleid grensoverschreidend gedrag

Heerenveense Boys is een voetbalvereniging die midden in het dorpsgebeuren van Heerenveen actief is. We zijn als vereniging volop in beweging en als bestuur willen wij een veilige en vertrouwde omgeving bieden voor onze leden.

De laatste jaren komen we in de media regelmatig verhalen tegen over grensoverschrijdend gedrag binnen (sport)verenigingen. Hierbij valt te denken aan pesten, discriminatie, geweld, overmatig drankgebruik en seksuele intimidatie. Als vereniging hebben wij deze zaken nog niet bij de hand gehad en hopen dat dit ook in de toekomst zo zal blijven. We kunnen echter de ogen niet sluiten voor deze geluiden en willen een preventief beleid voeren om dergelijke misstanden zo veel als mogelijk buiten de deur te houden.

Het beleid bestaat uit:

 • Opstellen van gedragsregels voor vrijwilligers;
 • Opstellen van gedragsregels in en om het veld;
 • aannamebeleid van vrijwilligers;
 • aanvragen van een verklaring omtrent het gedrag (VOG) voor vrijwilligers;
 • er komt een loket via onze website waar misstanden kunnen worden gemeld bij onze vertrouwenscontactpersoon (zijn naam is Gerrit Gunnink en we zullen hem nader introduceren via het loket op de website).

Op korte termijn zullen we verder communiceren over de voortgang op dit gebied.

Bestuur Heerenveense Boys

Volgende wedstrijd

Onze Club

v.v. Heerenveense Boys
Sportpark 'de Akkers'
Rottumerweg 1
Postbus 839
8440 AV  Heerenveen
+31 (0)513 - 636644
KVK: 40000806

Vertrouwenscontactpersoon

De Agenda