• vv Heerenveense Boys
 • Heerenveense Boys
 • vv Heerenveense Boys
 • vv Heerenveense Boys
 • vv Heerenveense Boys
 • vv Heerenveense Boys
 • vv Heerenveense Boys
 • vv Heerenveense Boys
 • vv Heerenveense Boys
 • vv Heerenveense Boys
 • vv Heerenveense Boys
 • vv Heerenveense Boys
 • vv Heerenveense Boys
 • vv Heerenveense Boys
 • vv Heerenveense Boys
 • vv Heerenveense Boys
 • vv Heerenveense Boys
 • vv Heerenveense Boys
 • vv Heerenveense Boys

ING, hoofdsponsor van het Nederlandse voetbal.

Werkgroep gedragsregels

Regelmatig komen er signalen bij het bestuur binnen over gedrag in en om onze velden van spelers en supporters . Dat zijn over het algemeen berichten waar we als vereniging niet trots op kunnen zijn en dat zouden we graag anders zien. Als bestuur zijn we van mening dat we dit probleem met elkaar moeten tackelen. Daarom zouden we graag samen met onze leden willen kijken naar gewenst en ongewenst gedrag binnen de vereniging.

We zullen hiervoor een werkgroep samenstellen vanuit alle geledingen binnen de club met daarin trainers / leiders (2), ouders van jeugdleden (3) en seniorenleden (3). Samen met onze vertrouwenscontactpersoon en een bestuurslid zal deze werkgroep medio september starten om uiterlijk in de winterstop een voorstel te presenteren richting de leden.

Hierbij de oproep om deel te nemen aan deze werkgroep. Aanmelden kan bij onze secretaris.

Naam Functie Telefoon Mail
Gerco van Dijk secretaris 06-81343567 Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Laten we er met elkaar voor zorgen dat Heerenveense Boys een mooie club blijft waar iedereen zich thuis voelt!

Bestuur Heerenveense Boys

Volgende wedstrijd

Onze Club

v.v. Heerenveense Boys
Sportpark 'de Akkers'
Rottumerweg 1
Postbus 839
8440 AV  Heerenveen
+31 (0)513 - 636644
KVK: 40000806

Vertrouwenscontactpersoon

De Agenda