• vv Heerenveense Boys
 • Heerenveense Boys
 • vv Heerenveense Boys
 • vv Heerenveense Boys
 • vv Heerenveense Boys
 • vv Heerenveense Boys
 • vv Heerenveense Boys
 • vv Heerenveense Boys
 • vv Heerenveense Boys
 • vv Heerenveense Boys
 • vv Heerenveense Boys
 • vv Heerenveense Boys
 • vv Heerenveense Boys
 • vv Heerenveense Boys
 • vv Heerenveense Boys
 • vv Heerenveense Boys
 • vv Heerenveense Boys
 • vv Heerenveense Boys
 • vv Heerenveense Boys

ING, hoofdsponsor van het Nederlandse voetbal.

Fiit met Balans

Wil jij dit seizoen je prestaties op het veld verbeteren? Wil je naast je voetbaltrainingen ook werken aan je spieren of je sprintsnelheid verbeteren? Kom trainen bij Sport- & Lifestyle Center Balans!

Leden van onze vereniging mogen voor € 25,- per maand lid worden en onbeperkt sporten bij deze club die slechts op een paar meter van Heerenveense Boys vandaan gevestigd is. Met een lidmaatschap kun je gebruik maken van de fitness, groepslessen, gratis drankjes en de Finse sauna. Zo kun je het voetballen afwisselen met krachttraining of misschien met een yogales.

Door het afwisselen van je sporten en het werken aan specifieke spiergroepen verbeter je jouw sportprestaties. En dat ga je terug zien in je wedstrijden!

Sport- & Lifestyle Center Balans

Voor meer informatie of om een afspraak te maken voor een eerste (gratis) proefles kun je contact opnemen met Balans via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. of via telefoonnummer 0513-624928.

Deze actie geldt voor alle sportende leden van Heerenveense Boys vanaf 16 jaar.

Volgende wedstrijd

Onze Club

v.v. Heerenveense Boys
Sportpark 'de Akkers'
Rottumerweg 1
Postbus 839
8440 AV  Heerenveen
+31 (0)513 - 636644
KVK: 40000806

Vertrouwenscontactpersoon

De Agenda