Uitslagen
Onderstaand treft u de uitslagen van door Heerenveense Boys gespeelde wedstrijden van de afgelopen maand aan. Voor alle uitslagen van dit seizoen verwijzen wij u naar de betreffende teampagina’s.
Datum | Wedstrijd | Uitslag |
---|---|---|
17 apr. - 19:00 uur | Heerenveense Boys MO17-1 - VV Sneek Wit Zwart MO17-1 | 8 - 0 |
13 apr. - 17:00 uur | Jong sc Heerenveen - Jong AZ | 0 - 0 |
13 apr. - 16:45 uur | Heerenveense Boys 9 - Makkum 4 | 3 - 0 |
13 apr. - 16:30 uur | AFC IJburg MO20-1 - Heerenveense Boys MO20-1 | 2 - 0 |
13 apr. - 15:00 uur | Heerenveense Boys VR1 - Helpman VR1 | 4 - 0 |
13 apr. - 14:30 uur | Heerenveense Boys 1 - GAVC 1 | 2 - 1 |
13 apr. - 14:30 uur | Heerenveense Boys G1 - Zuidhorn G1 | 2 - 2 |
13 apr. - 13:45 uur | Heerenveense Boys 10 - V.V. Heeg 3 | 4 - 3 |
13 apr. - 13:30 uur | Akkrum JO19-1 - Heerenveense Boys JO19-2 | 13 - 2 |
13 apr. - 13:10 uur | Heerenveense Boys JO15-4 - Roden JO15-2 | 1 - 8 |
13 apr. - 12:30 uur | SDS 2 - Heerenveense Boys 2 | 3 - 3 |
13 apr. - 12:30 uur | ONS Sneek JO17-2 - Heerenveense Boys JO17-3 | 4 - 0 |
13 apr. - 12:25 uur | Heerenveense Boys VR2 - Oudega VR1 | 1 - 1 |
13 apr. - 12:05 uur | Heerenveense Boys JO19-1 - Stadskanaal JO19-1 | 1 - 3 |
13 apr. - 12:00 uur | Heerenveense Boys 8 - Waterpoort Boys 4 | 4 - 3 |
13 apr. - 12:00 uur | Wolvega FC JO15-2JM - Heerenveense Boys JO15-2JM | 2 - 0 |
13 apr. - 11:40 uur | Heerenveense Boys 7 - SC Bolsward 6 | 0 - 2 |
13 apr. - 11:15 uur | Heerenveense Boys MO17-1 - Urk MO17-1 | 0 - 3 |
13 apr. - 11:15 uur | Heerenveense Boys JO12-3 - LSC 1890 JO12-1 | 2 - 3 |
13 apr. - 11:00 uur | SVO VIVA'23 MO20-1 - Heerenveense Boys MO20-2 | 2 - 4 |
13 apr. - 11:00 uur | Oeverzwaluwen JO13-1 - Heerenveense Boys JO13-2 | 3 - 2 |
13 apr. - 11:00 uur | Espel JO13-1JM - Heerenveense Boys JO13-3 | 4 - 3 |
13 apr. - 10:35 uur | Heerenveense Boys JO15-1JM - FC Assen JO15-1 | 3 - 4 |
13 apr. - 10:30 uur | SC Bolsward JO11-4 - Heerenveense Boys JO11-3 | 3 - 5 |
13 apr. - 10:15 uur | Heerenveense Boys JO17-1 - FC Zuidlaren JO17-1 | 2 - 0 |
13 apr. - 10:00 uur | TOP'63 JO15-1 - Heerenveense Boys JO15-3 | 5 - 1 |
13 apr. - 09:45 uur | Heerenveense Boys JO17-2 - HZVV JO17-2 | |
13 apr. - 09:45 uur | Heerenveense Boys JO12-4 - Flevo Boys JO12-3 | 4 - 5 |
13 apr. - 09:45 uur | Heerenveense Boys JO11-2JM - CVVO JO11-3 | 5 - 1 |
13 apr. - 09:45 uur | Heerenveense Boys JO11-1JM - Espel JO11-1 | 8 - 4 |
13 apr. - 09:00 uur | Jubbega MO15-1 (9-tal) - Heerenveense Boys MO15-2 | 4 - 1 |
13 apr. - 09:00 uur | DWP JO12-1JM - Heerenveense Boys JO12-2JM | 3 - 3 |
13 apr. - 09:00 uur | VENO JO11-2 - Heerenveense Boys JO11-4 | 3 - 5 |
13 apr. - 09:00 uur | Balk, JO12-1JM - Heerenveense Boys JO12-1JM | 3 - 2 |
13 apr. - 08:30 uur | Heerenveense Boys JO13-1JM - SC Joure JO13-1 | 0 - 2 |
13 apr. - 08:30 uur | Heerenveense Boys JO17-4 - LSC 1890 JO17-3 | 6 - 1 |
13 apr. - 08:30 uur | JO7 - JO7 | 0 - 0 |
12 apr. - 19:30 uur | Heerenveense Boys 6 - SC Bolsward 4 | 5 - 1 |
11 apr. - 19:30 uur | CVVO JO15-2 - Heerenveense Boys JO15-3 | 2 - 6 |