Programma
Onderstaand treft u de wedstrijden van Heerenveense Boys voor de komende maand aan.
Voor het volledige programma van dit seizoen verwijzen wij u naar de betreffende teampagina’s.
Let op: het is niet toegestaan om het kunstgrasveld te betreden met pinnen!
Datum | Wedstrijd | Veld | Scheidsrechter |
---|---|---|---|
30 mrt. - 10:10 uur | Heerenveense Boys JO15-4 - ASC JO15-1JM | veld 2 - VELD B | W. (Wouter) van Houten |
30 mrt. - 10:10 uur | Heerenveense Boys JO17-1 - d' Olde Veste'54 JO17-1 | veld 1 - VELD A | H.P.J. (Henk) de Wit |
30 mrt. - 10:15 uur | Heerenveense Boys MO15-2 - Jubbega MO15-1 (9-tal) | veld 4 - VELD C | J. (Jerry) Bremmer |
30 mrt. - 10:30 uur | QVC MO20-1 - Heerenveense Boys MO20-1 | veld 1 | |
30 mrt. - 12:15 uur | Heerenveense Boys JO19-2 - SC Berlikum JO19-1 | veld 2 - VELD B | J. (Jan) de Haan |
30 mrt. - 12:20 uur | Heerenveense Boys 8 - Sleat 2 | veld 1 - VELD A | J.T. Stryker |
30 mrt. - 12:30 uur | Balk MO17-1 - Heerenveense Boys MO17-1 | veld 1 - A | M (Marriët) Boomstra |
30 mrt. - 14:30 uur | Heerenveense Boys 10 - Makkum 4 | veld 2 - VELD B | M. (Marcel) de Graaf |
30 mrt. - 14:30 uur | Heerenveense Boys VR1 - St.Annaparochie VR1 | veld 1 - VELD A | J. (Jos) Boerema |
30 mrt. - 14:30 uur | vv Nijland 3 - Heerenveense Boys 9 | veld 2 | |
30 mrt. - 14:30 uur | De Blesse VR1 - Heerenveense Boys VR2 | veld 1 | |
30 mrt. - 17:00 uur | Jong sc Heerenveen - Jong Fortuna Sittard | veld 1 - VELD A | |
04 apr. - 19:30 uur | ODV 2 - Heerenveense Boys 5 | veld 2 | |
05 apr. - 19:30 uur | Delfstrahuizen VR18+1 - Heerenveense Boys VR18+1 | veld 1 B | |
05 apr. - 20:00 uur | Heerenveense Boys 45+1 - Udiros 45+1 | veld 1 B | |
05 apr. - 20:00 uur | Heerenveense Boys VR18+1 - Renado VR18+1 | veld 1 B | |
05 apr. - 20:00 uur | V.V. Heerenveen 35+2 - Heerenveense Boys 35+1 | veld 2 A - A-cat.veld/Geen trainingen | |
05 apr. - 20:30 uur | Heerenveense Boys 35+1 - DWP 35+1 | veld 2 A | |
05 apr. - 20:30 uur | FFS VR18+1 - Heerenveense Boys VR18+1 | veld 1 A | |
05 apr. - 21:00 uur | Heerenveense Boys VR18+1 - DWP VR18+1 | veld 1 A | |
05 apr. - 21:00 uur | SC Joure 35+1 - Heerenveense Boys 35+1 | veld 2 B | |
05 apr. - 21:00 uur | Read Swart 45+1 - Heerenveense Boys 45+1 | veld 1 B | |
05 apr. - 21:30 uur | Heerenveense Boys 35+1 - Nieuweschoot 35+1 | veld 2 B | |
05 apr. - 21:30 uur | Heerenveense Boys 45+1 - Nieuweschoot 45+1 | veld 1 B | |
05 apr. - 22:00 uur | Thor 45+1 - Heerenveense Boys 45+1 | veld 1 A - Kunstgras | |
06 apr. - 08:30 uur | Heerenveense Boys JO13-2 - Tonego JO13-1 | veld 1 - VELD A | |
06 apr. - 08:30 uur | Heerenveense Boys JO13-3 - ST IJVC/Blauwhuis JO13-1 | veld 2 - VELD B | |
06 apr. - 08:30 uur | Heerenveense Boys JO11-3 - DWP JO11-1JM | veld 3 A - PUPILLENVELD | |
06 apr. - 08:30 uur | Heerenveense Boys JO9-3JM - Aengwirden JO9-1 | veld 5 B1 - VELD D | |
06 apr. - 08:30 uur | Heerenveense Boys JO8-4 - Udiros JO8-1 | veld 4 B2 - VELD C | |
06 apr. - 08:30 uur | Heerenveense Boys JO10-1JM - vv Steenwijk JO10-1 | veld 4 A2 - VELD C | |
06 apr. - 08:30 uur | Heerenveense Boys JO8-3 - SC Joure JO8-1 | veld 5 A2 - VELD D | |
06 apr. - 08:30 uur | Heerenveense Boys JO9-1 - Gorredijk JO9-1 | veld 4 B1 - VELD C | |
06 apr. - 08:30 uur | Heerenveense Boys JO10-5 - Tijnje JO10-1 | veld 5 A1 - VELD D | |
06 apr. - 08:30 uur | JO7 - JO7 | veld 4 A1 - VELD C | |
06 apr. - 09:00 uur | SC Boornbergum'80 JO9-1 - Heerenveense Boys JO9-4 | veld 1 A2 | |
06 apr. - 09:00 uur | S.V. Oosterwolde JO8-4 - Heerenveense Boys JO8-2JM | Veld D A1 | |
06 apr. - 09:00 uur | SJO RVLC JO8-1 - Heerenveense Boys JO8-1 | veld 1 A1 | |
06 apr. - 09:00 uur | Mildam JO10-1 - Heerenveense Boys JO10-6 | veld 1 A1 | |
06 apr. - 09:00 uur | Oldeholtpade JO10-1 - Heerenveense Boys JO10-3 | veld 2 A1 | |
06 apr. - 09:00 uur | Oldeboorn JO10-1 - Heerenveense Boys JO10-4JM | veld 1 A1 | |
06 apr. - 09:00 uur | Udiros JO9-1JM - Heerenveense Boys JO9-2JM | veld 1 A1 | |
06 apr. - 09:00 uur | Workum JO11-1JM - Heerenveense Boys JO11-1JM | veld 3 B | |
06 apr. - 09:00 uur | Oudehaske JO11-1 - Heerenveense Boys JO11-2JM | veld 2 A | |
06 apr. - 09:30 uur | Aengwirden JO12-1JM - Heerenveense Boys JO12-3 | veld 1 B | |
06 apr. - 09:45 uur | Heerenveense Boys JO11-4 - Flevo Boys JO11-5 | veld 5 B - VELD D | |
06 apr. - 09:45 uur | Heerenveense Boys JO12-1JM - Gorredijk JO12-1 | veld 5 A - VELD D | |
06 apr. - 10:00 uur | Heerenveense Boys JO15-4 - V.V. Westerkwartier JO15-1 | veld 4 - VELD C | |
06 apr. - 10:00 uur | Heerenveense Boys MO15-1 - De Blesse MO15-1 | veld 1 - VELD A | |
06 apr. - 10:00 uur | Heerenveense Boys JO15-2JM - S.V. Oosterwolde JO15-1JM | veld 2 - VELD B | |
06 apr. - 10:00 uur | Heerenveense Boys JO10-7 - SJO OFW JO10-2 | veld 3 A1 - PUPILLENVELD | |
06 apr. - 10:00 uur | SJO RVLC JO12-3 - Heerenveense Boys JO12-4 | veld 2 A | |
06 apr. - 10:05 uur | Blauw Wit '34 JO13-1 - Heerenveense Boys JO13-1JM | veld 1 BW | |
06 apr. - 10:15 uur | FC Wolvega JO15-1 - Heerenveense Boys JO15-1JM | veld A | G. (Gerrit) Beuker |
06 apr. - 10:45 uur | DZOH JO17-1 - Heerenveense Boys JO17-1 | veld 4 | J.G. (Jannes) Lankhorst |
06 apr. - 10:45 uur | FC Meppel JO17-2 - Heerenveense Boys JO17-2 | veld 5 FC Meppel | |
06 apr. - 11:00 uur | Be Quick 1887 JO19-1 - Heerenveense Boys JO19-1 | veld 1 Be Quick 1887 | G. (Gerke) Jansen |
06 apr. - 11:00 uur | Udiros JO17-1 - Heerenveense Boys JO17-4 | veld 2 | |
06 apr. - 11:00 uur | Aengwirden JO10-1JM - Heerenveense Boys JO10-2JM | veld 2 7-tal A1 | |
06 apr. - 11:15 uur | Heerenveense Boys MO15-2 - Lemmer vv MO15-1 | veld 5 - VELD D | |
06 apr. - 11:15 uur | Heerenveense Boys JO12-2JM - Akkrum JO12-1JM | veld 3 A - PUPILLENVELD | |
06 apr. - 11:45 uur | Be Quick '28 VR2 - Heerenveense Boys VR1 | veld 1 | |
06 apr. - 11:50 uur | Heerenveense Boys MO20-2 - Flevo Boys MO20-1 | veld 4 - VELD C | |
06 apr. - 11:55 uur | Heerenveense Boys JO19-2 - Marrum JO19-1 | veld 2 - VELD B | |
06 apr. - 11:55 uur | Heerenveense Boys MO20-1 - QVC MO20-1 | veld 1 - VELD A | |
06 apr. - 12:00 uur | Makkum 4 - Heerenveense Boys 10 | veld 2 - B-veld | |
06 apr. - 12:15 uur | FC Wolvega JO15-3 - Heerenveense Boys JO15-3 | veld A | |
06 apr. - 12:30 uur | VV Sneek Wit Zwart MO17-1 - Heerenveense Boys MO17-1 | veld 4 | |
06 apr. - 13:00 uur | Heerenveense Boys JO17-3 - Urk JO17-3 | veld 5 - VELD D | |
06 apr. - 13:00 uur | SC Boornbergum'80 2 - Heerenveense Boys 5 | veld 1 | |
06 apr. - 14:00 uur | Heerenveense Boys 7 - VVI 3 | veld 1 - VELD A | |
06 apr. - 14:00 uur | Heerenveense Boys 9 - Oeverzwaluwen 3 | veld 2 - VELD B | |
06 apr. - 14:00 uur | Heerenveense Boys JO19-3 - TOP'63 JO19-1 | veld 4 - VELD C | |
06 apr. - 14:00 uur | Jubbega 2 - Heerenveense Boys 3 | veld 1 | |
06 apr. - 14:00 uur | SC Joure 7 - Heerenveense Boys 8 | veld F | O. (Otto) de Lange |
06 apr. - 14:30 uur | Heerenveense Boys G1 - SJO Broekster Walden G2 | veld 3 A - PUPILLENVELD | B.D. (Bonne) Gringhuis |
06 apr. - 14:30 uur | S.C. Stiens 1 - Heerenveense Boys 1 | veld B | M. (Meine) Groefsema |
06 apr. - 14:30 uur | Mildam VR1 - Heerenveense Boys VR2 | veld 1 | J. (Jochem) Walstra |
06 apr. - 14:45 uur | Flevo Boys 5 - Heerenveense Boys 6 | veld 4-FB | |
09 apr. - 19:30 uur | Heerenveense Boys VR2 - FC Oldemarkt VR1 | veld 4 - VELD C | |
10 apr. - 18:30 uur | Heerenveense Boys JO13-3 - ONS Sneek JO13-2 | veld 5 - VELD D | |
11 apr. - 19:30 uur | CVVO JO15-2 - Heerenveense Boys JO15-3 | veld 1 - A - veld | |
13 apr. - 08:30 uur | Heerenveense Boys JO13-1JM - SC Joure JO13-1 | veld 1 - VELD A | |
13 apr. - 08:30 uur | Heerenveense Boys JO17-4 - LSC 1890 JO17-3 | veld 2 - VELD B | |
13 apr. - 08:30 uur | Heerenveense Boys JO9-4 - Drachtster Boys JO9-2 | veld 3 A1 - PUPILLENVELD | |
13 apr. - 08:30 uur | Heerenveense Boys JO10-4JM - Oudehaske JO10-1JM | veld 5 A1 - VELD D | |
13 apr. - 08:30 uur | Heerenveense Boys JO9-2JM - ST Akkrum/Oldeboorn JO9-01 | veld 4 A2 - VELD C | |
13 apr. - 08:30 uur | Heerenveense Boys JO10-3 - Udiros JO10-1 | veld 3 A2 - PUPILLENVELD | |
13 apr. - 08:30 uur | Heerenveense Boys JO8-1 - Woudsend JO8-1 | veld 4 B1 - VELD C | |
13 apr. - 08:30 uur | Heerenveense Boys JO10-6 - FC Oldemarkt JO10-1JM | veld 5 B1 - VELD D | |
13 apr. - 08:30 uur | Heerenveense Boys JO10-2JM - SC Joure JO10-3 | veld 5 A2 - VELD D | |
13 apr. - 08:30 uur | Heerenveense Boys JO8-2JM - Tijnje JO8-2 | veld 4 B2 - VELD C | |
13 apr. - 08:30 uur | JO7 - JO7 | veld 4 A1 - VELD C | |
13 apr. - 09:00 uur | Jubbega MO15-1 (9-tal) - Heerenveense Boys MO15-2 | veld 1 | |
13 apr. - 09:00 uur | Delfstrahuizen JO8-1 - Heerenveense Boys JO8-3 | veld 1 B1 | |
13 apr. - 09:00 uur | DWP JO12-1JM - Heerenveense Boys JO12-2JM | veld 2 B | |
13 apr. - 09:00 uur | V.V. Heerenveen JO9-5 - Heerenveense Boys JO9-3JM | veld 1 B2 - Hoofdveld/Geen trainingen! | |
13 apr. - 09:00 uur | Read Swart JO9-1 - Heerenveense Boys JO9-1 | veld 2 A1 | |
13 apr. - 09:00 uur | VENO JO11-2 - Heerenveense Boys JO11-4 | veld 2 A | |
13 apr. - 09:00 uur | Balk, JO12-1JM - Heerenveense Boys JO12-1JM | veld 2 A - C |