• vv Heerenveense Boys
  • Heerenveense Boys
  • vv Heerenveense Boys
  • vv Heerenveense Boys
  • vv Heerenveense Boys
  • vv Heerenveense Boys
  • vv Heerenveense Boys
  • vv Heerenveense Boys
  • vv Heerenveense Boys
  • vv Heerenveense Boys
  • vv Heerenveense Boys
  • vv Heerenveense Boys
  • vv Heerenveense Boys
  • vv Heerenveense Boys
  • vv Heerenveense Boys
  • vv Heerenveense Boys
  • vv Heerenveense Boys
  • vv Heerenveense Boys
  • vv Heerenveense Boys

ING, hoofdsponsor van het Nederlandse voetbal.

Standen junioren JO19, JO17 en JO15

Uitslagen (voor zover bekend) verwerkt t/m 14 oktober 2017.   

  JO19-1, Hoofdklasse O w.   p. v. t. bijz.   JO19-2, 1e klasse poule 03 w.   p. v. t. bijz.
1 C.V.V.O. JO19-1 3   9 8 3   1 SC Emmeloord JO19-1 4   12 28 3  
2 Drachtster Boys JO19-1 4   9 22 5   2 S.V.M. JO19-1 4   10 20 6  
3 Be Quick D. JO19-1 3   7 15 4   3 Oldeholtpade JO19-1 3   7 19 11  
4 Broekster Wâlden JO19-1 4   7 15 9   4 Oudehaske JO19-1 4   7 20 17  
5 Zeerobben JO19-1 4   7 11 7   5 Akkrum JO19-1 3   6 14 5  
6 SC Stiens JO19-1 3   6 6 6   6 Steenwijkerwold JO19-1 4   6 6 8  
7 Flevo Boys JO19-1 4   5 6 10   7 Heerenveen JO19-2 3   4 13 7  
8 Berguim/B.C.V. JO19-1 4   4 12 14   8 V.E.N.O. JO19-1 4   4 8 16  
9 FC Wolvega JO19-1 4   4 7 9   9 V.H.K./S.V.B.S. '77 JO19-1 4   4 7 16  
10 SC Joure JO19-1 4   4 11 15   10 Urk JO19-2 4   2 7 26  
11 Leovardia JO19-1 4   4 6 18   11 Heerenveense Boys JO19-2 3   0 4 15  
12 Drachten JO19-1 4   1 8 16   12 SC Joure JO19-2 4   0 9 25  
13 Heerenveense Boys JO19-1 3   0 4 15                  
                               
  JO19-1, groep 1, poule 11 w.   p. v. t. bijz.   JO19-2, groep 2, poule 10 w.   p. v. t. bijz.
1 Heerenv. Boys JO19-1 2   6 8 3   1 Gorredijk JO19-1 3   9 10 4  
2 Oldeholtpade JO19-1 2   4 5 3   2 W.T.T.C. JO19-1 3   3 7 7  
3 SC Joure JO19-1 3   4 8 8   3 Haulerwijk JO19-1 3   3 6 9  
4 Steenwijkerwold JO19-1 3   0 2 9   4 Heerenveense Boys JO19-2 3   3 5 12  
                               
  JO19-3, 3e klasse, poule 02 w.   p. v. t. bijz.   JO17-1, Hoofdklasse O w.   p. v. t. bijz.
1 d'Olde Veste '54 JO19-4 2   6 11 1   1 Leeuwarder Zwaluwen JO17-1 4   12 18 2  
2 Flevo Boys JO19-3 2   6 10 2   2 Buitenpost JO17-1 4   12 16 6  
3 V.H.K./S.V.B.S. '77 JO19-2 2   6 6 1   3 Be Quick D. JO17-1 4   8 8 2  
4 Havelte JO19-1 3   6 19 4   4 Heerenveense Boys JO17-1 4   7 15 10  
5 FC Meppel/Alcides JO19-3 3   6 7 6   5 SC Joure JO17-1 4   7 9 9  
6 SC Emmeloord JO19-2 2   3 2 2   6 SC Franeker JO17-1 4   4 7 11  
7 FC Meppel/Alcides JO19-4 2   3 2 6   7 G.A.V.C. JO17-1 4   4 5 10  
8 Olyphia JO19-1 3   3 16 16   8 Zeerobben JO17-1 4   3 6 8  
9 W.IJ.C. JO19-1 4   3 6 23   9 Broekster Wâlden JO17-1 4   3 4 8  
10 Flevo Boys JO19-2 2   0 3 9   10 SC Bolsward JO17-1 4   3 3 13  
11 Heerenveense Boys JO19-3 3   0 7 19   11 F.V.C. JO17-1 4   2 4 9  
                12 S.W.Z. Sneek JO17-1 4   1 7 14  
                               
                  JO17-1, groep 1, poule 10 w.   p. v. t. bijz.
                1 d'Olde Veste'54 JO17-1 3   9 12 3  
                2 Heerenveen JO17-1 3   6 8 7  
                3 Heerenveense Boys JO17-1 3   1 4 9  
                4 SC Joure JO17-1 3   1 4 9  
                               
  JO17-2, 1e klasse poule 03 w.   p. v. t. bijz.   JO17-2, groep 1, poule 11 w.   p. v. t. bijz.
1 Balk JO17-1 4   12 27 2   1 Oostenburg JO17-1 2   6 9 1  
2 Oudega/HJSC/Heeg JO17-1 4   12 15 2   2 Haulerwijk JO17-1 3   6 7 5  
3 Akkrum JO17-1 4   10 29 4   3 Gorredijk JO17-1 2   3 5 2  
4 O.N.S. Sneek JO17-2 4   7 5 8   4 Heerenveense Boys JO17-2 3   0 1 14  
5 Gorredijk JO17-1 3   6 11 7                  
6 C.V.V.O. JO17-1 4   6 11 11     JO17-5, groep 3, poule20 w.   p. v. t. bijz.
7 R.V.C./Langweer JO17-1 4   6 8 10   1 Jubbega JO17-2 3   7 11 4  
8 Heerenveen JO17-2 3   3 2 6   2 Heerenveense Boys JO17-5 3   5 12 7  
9 L.S.C. 1890 JO17-2 4   3 10 11   3 G.A.V.C. JO17-2 3   4 7 10  
10 E.B.C./Delfstrahuizen JO17-1 4   3 5 20   4 Gorredijk JO17-3 3   0 3 12  
11 Heerenveense Boys JO17-2 4   0 6 25                  
12 S.W.Z. Sneek JO17-2 4   0 1 24                  
                               
  JO17-4, 3e klasse, poule 08 w.   p. v. t. bijz.   JO17-5, 3e klasse, poule 09 w.   p. v. t. bijz.
1 Akkrum JO17-2 4   12 24 9   1 L.S.C. 1890 JO17-4 4   12 19 8  
2 Balk JO17-3 2   6 8 1   2 Heerenveense Boys JO17-5 3   9 14 5  
3 Aengwirden JO17-1G 3   6 20 9   3 SC Bolsward JO17-4 3   3 9 12  
4 Read Swart JO17-1 3   6 12 7   4 S.W.Z. Sneek JO17-4 3   1 4 12  
5 Langezwaag JO17-1 1   3 9 0   5 SC Joure JO17-4 4   1 10 17  
6 Mildam JO17-1 2   3 7 4   6 Heerenveen JO17-5 1   0 2 4  
7 Oudehaske/Nieuweschoot JO17-2 3   3 5 17                  
8 SC Joure JO17-3 4   3 14 19                  
9 Heerenveen JO17-4 1   0 2 4                  
10 W.T.T.C. JO17-1 2   0 0 17                  
11 Heerenveense Boys JO17-4 3   0 2 16                  
                               
  JO15-1, 3e Divisie H w.   p. v. t. bijz.   JO15-2, 1e klasse poule 03 w.   p. v. t. bijz.
1 D.Z.O.H. JO15-1 4   10 17 6   1 SC Bolsward JO15-1 4   10 13 4  
2 Urk JO15-1 4   9 9 3   2 R.V.C./Langweer JO15-1 4   7 11 11  
3 Heerenveen JO15-1 3   7 12 2   3 Heerenveen JO15-2 2   6 7 2  
4 A.C.V. JO15-1 4   7 7 3   4 Workum JO15-1 3   6 11 4  
5 Heerenveense Boys JO15-1 4   7 10 7   5 Oudega/HJSC/Heeg JO15-1 3   6 5 6  
6 Emmen JO15-1 4   5 4 3   6 G.A.V.C. JO15-1 4   6 10 9  
7 L.S.C. 1890 JO15-1 4   5 5 5   7 Flevo Boys JO15-2 4   4 5 9  
8 O.N.S. Sneek JO15-1 4   5 4 4   8 Balk JO15-1 3   3 4 7  
9 W.V.V. JO15-1 4   3 4 8   9 SC Joure JO15-2 4   3 4 8  
10 G.V.A.V./Rapiditas JO15-1 4   3 7 17   10 Heerenveense Boys JO15-2 4   2 5 11  
11 Hoogezand JO15-1 3   1 3 10   11 Gorredijk JO15-1 3   1 1 5  
12 Zuidhorn JO15-1 4   1 1 17                  
                               
  JO15-1, groep 1, poule 14 w.   p. v. t. bijz.   JO15-2, groep 1, poule 10 w.   p. v. t. bijz.
1 Heerenveense Boys JO15-1 3   9 13 2   1 Heerenveen JO15-2 2   6 7 1  
2 Heerenveen JO15-1 3   6 10 6   2 D.E.S.Z. JO15-1 2   3 8 4  
3 SC Joure JO15-1 3   3 3 6   3 Heerenv. Boys JO15-2 2   0 1 11  
4 Akkrum JO15-1 3   0 1 13                  
                               
  JO15-3, 1e klasse poule 05 w.   p. v. t. bijz.   JO15-4, 2e klasse, poule. 05 w.   p. v. t. bijz.
1 Harkemase Boys JO15-1 3   9 21 4   1 Jubbega JO15-1 4   8 15 8  
2 Feanstar JO15-1 2   6 11 2   2 Read SwartJO15-1 3   7 13 6  
3 Drogeham JO15-1 3   6 15 9   3 L.S.C. 1890 JO15-2 2   6 17 7  
4 Drachtster Boys JO15-2 4   6 15 13   4 SC Joure JO15-3 3   6 7 10  
5 O.N.B. JO15-2 2   4 3 2   5 Heerenveen JO15-4 4   6 21 12  
6 Kollum JO15-1 2   3 7 11   6 Heerenveen JO15-3 3   5 10 2  
7 De Sweach JO15-1 3   3 9 6   7 Heerenveense Boys JO15-4 3   4 9 14  
8 Drachten JO15-1 3   3 4 7   8 D.W.P. JO15-1 3   4 11 19  
9 Oerterp JO15-1 3   1 4 18   9 Q.V.C. JO15-1G 3   3 11 11  
10 Heerenveense Boys JO15-3 3   0 2 19   10 Gorredijk JO15-2 4   1 3 16  
                11 S.W.Z. Sneek JO15-2 3   0 6 18  
                               
  JO15-3, groep 1, poule 12 w.   p. v. t. bijz.   JO15-4, groep 2, poule 07 w.   p. v. t. bijz.
1 SC Joure JO15-2 3   9 10 4   1 d'Olde Veste '54 JO15-3 2   6 16 1  
2 Flevo Boys JO15-3 2   3 5 4   2 Heerenveense Boys JO15-4 2   3 7 6  
3 Urk JO15-3 3   3 5 8   3 Urk JO15-4 0   0 0 0  
4 Heerenveense Boys JO15-3 2   0 0 4   4 Flevo Boys JO15-5 2   0 0 16  
                               
  JO15-5, 3e klasse, poule 10 w.   p. v. t. bijz.   JO15-6, 3e klasse, poule 05 w.   p. v. t. bijz.
1 Heerenveense Boys JO15-5 3   9 10 1   1 Heerenveense Boys JO15-6 4   10 13 5  
2 Langezwaag JO15-1 2   6 11 4   2 SC Joure JO15-5 3   9 16 2  
3 G.A.V.C. JO15-2 3   6 16 4   3 Oeverzwaluwen JO15-1 3   6 16 12  
4 Nieuweschoot JO15-1 1   3 3 0   4 L.S.C. 1890 JO15-3 4   6 19 9  
5 Irnsum JO15-1 1   3 5 4   5 T.O.P. '63 JO15-1 2   4 12 3  
6 Boornbergum '80 JO15-1 2   3 3 5   6 SC Bolsward JO15-4 3   4 5 4  
7 Read Swart JO15-2 3   3 9 9   7 E.B.C./Delfstrahuizen JO15-1d 3   3 16 11  
8 Blue Boys JO15-1G 3   3 5 8   8 Arum/Stormvogels JO15-1 4   3 8 14  
9 SC Joure JO15-4 3   3 5 8   9 Heerenveen JO15-5 4   3 5 17  
10 Akkrum JO15-2 3   3 6 12   10 Balk JO15-2 2   1 2 11  
11 Oldeholtpade JO15-2 1   0 3 5   11 S.W.Z. Sneek JO15-4 3   0 2 27  
12 Oudehaske JO15-1 3   0 2 18                  
                               
  JO15-5, groep 3, poule 15 w.   p. v. t. bijz.   JO15-6, groep 3, poule 12 w.   p. v. t. bijz.
1 Heerenveense Boys JO15-5 2   6 11 3   1 Heerenveense Boys JO15-6 2   6 10 5  
2 S.W.Z. Sneek JO15-3 3   6 16 10   2 SC Joure JO15-5 3   6 9 8  
3 Read Swart JO15-2 2   1 4 13   3 Flevo Boys JO15-6 3   3 5 9  
4 SC Joure JO15-4 3   1 3 8   4 Urk JO15-7 2   0 2 4  
                               
  JO15-7, 4e klasse, poule 07 w.   p. v. t. bijz.   JO15-8, 4e klasse, poule 05 w.   p. v. t. bijz.
1 L.S.C. 1890 JO15-4 3   9 20 4   1 V.E.N.O. JO15-2 4   10 24 7  
2 W.T.T.C. JO15-2 4   9 23 5   2 Steenwijk/d'Olde Veste '54 JO15-2G 3   7 15 4  
3 Lemmer JO15-1G 2   6 13 2   3 Kuinre JO15-2 3   6 14 9  
4 Aengwirden JO15-1G 3   6 11 6   4 Urk JO15-9 3   4 12 13  
5 C.V.V.O. JO15-3 4   6 9 7   5 M.S.C. JO15-5 3   4 7 14  
6 Langweer JO15-1 4   6 11 14   6 Tollebeek JO15-2 2   3 10 10  
7 D.W.P. JO15-2 4   5 19 15   7 Steenwijkerw./Willemsoord JO15-3 3   3 13 13  
8 Heerenveen JO15-6 2   4 6 4   8 d'Olde Veste '54 JO15-5 3   3 13 21  
9 Gorredijk JO15-3 3   3 7 16   9 Heerenveense Boys JO15-8 2   0 4 10  
10 Heerenveense Boys JO15-7 4   3 12 16   10 Flevo Boys JO15-8 2   0 1 12  
11 SC Joure JO15-6 4   1 6 18                  
12 Udiros JO15-2 3   0 4 34                  
                               
  JO15-7, groep 4, poule 17               JO15-8, groep 4, poule 18            
1 G.A.V.C. JO15-3 3   9 19 6   1 Oudega/HJSC/Heeg JO15-3 2   6 19 3  
2 Heerenveense Boys JO15-7 3   6 15 12   2 Heerenveense Boys JO15-8 2   3 6 9  
3 SC Joure JO15-6 3   3 6 15   3 C.V.V.O. JO15-4G 2   3 3 12  
4 Irnsum JO15-2 3   0 4 11   4 SC Joure JO15-7 2   0 2 6  

Volgende wedstrijd

Onze Club

v.v. Heerenveense Boys
Sportpark 'de Akkers'
Rottumerweg 1
Postbus 839
8440 AV  Heerenveen
+31 (0)513 - 636644
KVK: 40000806

De Agenda