• vv Heerenveense Boys
  • Heerenveense Boys
  • vv Heerenveense Boys
  • vv Heerenveense Boys
  • vv Heerenveense Boys
  • vv Heerenveense Boys
  • vv Heerenveense Boys
  • vv Heerenveense Boys
  • vv Heerenveense Boys
  • vv Heerenveense Boys
  • vv Heerenveense Boys
  • vv Heerenveense Boys
  • vv Heerenveense Boys
  • vv Heerenveense Boys
  • vv Heerenveense Boys
  • vv Heerenveense Boys
  • vv Heerenveense Boys
  • vv Heerenveense Boys
  • vv Heerenveense Boys

ING, hoofdsponsor van het Nederlandse voetbal.

Standen junioren JO19, JO17 en JO15

Uitslagen (voor zover bekend) verwerkt t/m 9 december 2017.   

  JO19-1, Hoofdklasse O w.   p. v. t. bijz.   JO19-2, 1e klasse poule 03 w.   p. v. t. bijz.
1 Drachtster Boys JO19-1 9   24 48 7 P1 1 SC Emmeloord JO19-1 10   30 110 5  
2 C.V.V.O. JO19-1 10   19 24 20   2 Akkrum JO19-1 * 11   28 55 23  
3 Broekster Wâlden JO19-1 9   17 36 24   3 S.V.M. JO19-1 * 11   20 40 39  
4 Zeerobben JO19-1 9   15 25 15   4 Oldeholtpade JO19-1 10   17 37 32  
5 FC Wolvega JO19-1 9   15 22 14   5 Heerenveen JO19-2 9   14 37 30  
6 Be Quick D. JO19-1 8   13 29 14   6 Steenwijkerwold JO19-1 8   12 20 10  
7 SC Stiens JO19-1 8   12 15 15   7 Urk JO19-2 10   12 27 44  
8 Berguim/B.C.V. JO19-1 8   11 20 20   8 V.H.K./S.V.B.S. '77 JO19-1 10   11 19 31  
9 SC Joure JO19-1 10   11 23 35   9 Oudehaske JO19-1 * 11   9 31 62  
10 Leovardia JO19-1 10   11 21 42   10 V.E.N.O. JO19-1 9   7 18 33  
11 Flevo Boys JO19-1 11   9 19 34   11 SC Joure JO19-2 * 11   6 28 68  
12 Drachten JO19-1 9   7 15 32   12 Heerenveense Boys JO19-2 10   0 10 55  
13 Heerenveense Boys JO19-1 8   3 15 40                  
                               
  JO19-1, groep 1, poule 11 w.   p. v. t. bijz.   JO19-2, groep 2, poule 10 w.   p. v. t. bijz.
1 Oldeholtpade JO19-1 3   7 7 4   1 Gorredijk JO19-1 3   9 10 4  
2 Heerenv. Boys JO19-1 3   6 9 5   2 W.T.T.C. JO19-1 3   3 7 7  
3 SC Joure JO19-1 3   4 8 8   3 Haulerwijk JO19-1 3   3 6 9  
4 Steenwijkerwold JO19-1 3   0 2 9   4 Heerenveense Boys JO19-2 3   3 5 12  
                               
  JO19-3, 3e klasse, poule 02 w.   p. v. t. bijz.   JO17-1, Hoofdklasse O w.   p. v. t. bijz.
1 Flevo Boys JO19-3 * 10   30 100 6   1 Leeuwarder Zwaluwen JO17-1 11   33 55 13 P1
2 Havelte JO19-1 8   21 44 10   2 Buitenpost JO17-1 11   28 44 13  
3 V.H.K./S.V.B.S. '77 JO19-2 7   15 19 11   3 Heerenveense Boys JO17-1 11   23 34 15  
4 FC Meppel/Alcides JO19-4 8   12 27 38   4 G.A.V.C. JO17-1 11   15 21 23  
5 d'Olde Veste '54 JO19-4 6   9 20 11   5 S.W.Z. Sneek JO17-1 11   14 27 28  
6 Flevo Boys JO19-2 7   7 22 23   6 SC Joure JO17-1 11   14 23 31  
7 FC Meppel/Alcides JO19-3 8   7 6 33   7 SC Franeker JO17-1 10   13 27 22  
8 SC Emmeloord JO19-2 5   6 10 36   8 F.V.C. JO17-1 11   12 17 18  
9 Olyphia JO19-1 8   6 31 49   9 Be Quick D. JO17-1 10   11 12 22  
10 W.IJ.C. JO19-1 8   6 14 47   10 Broekster Wâlden JO17-1 11   9 11 35  
11 Heerenveense Boys JO19-3 7   3 12 41   11 Zeerobben JO17-1 10   7 13 24  
                12 SC Bolsward JO17-1 10   3 6 46  
                               
                  JO17-1, groep 1, poule 10 w.   p. v. t. bijz.
                1 d'Olde Veste'54 JO17-1 3   9 12 3  
                2 Heerenveen JO17-1 3   6 8 7  
                3 Heerenveense Boys JO17-1 3   1 4 9  
                4 SC Joure JO17-1 3   1 4 9  
                               
  JO17-2, 1e klasse poule 03 w.   p. v. t. bijz.   JO17-2, groep 1, poule 11 w.   p. v. t. bijz.
1 Balk JO17-1 * 11   30 54 11 K 1 Oostenburg JO17-1 3   9 11 1  
2 O.N.S. Sneek JO17-2 * 11   22 36 22   2 Haulerwijk JO17-1 3   6 7 5  
3 Oudega/HJSC/Heeg JO17-1 9   21 28 11   3 Gorredijk JO17-1 3   3 5 4  
4 C.V.V.O. JO17-1 * 11   19 38 28   4 Heerenveense Boys JO17-2 3   0 1 14  
5 Heerenveen JO17-2 9   18 26 16                  
6 Gorredijk JO17-1 * 11   17 43 24     JO17-5, groep 3, poule20 w.   p. v. t. bijz.
7 Akkrum JO17-1 9   16 61 11   1 Jubbega JO17-2 3   7 11 4  
8 R.V.C./Langweer JO17-1 10   16 28 23   2 Heerenveense Boys JO17-5 3   5 12 7  
9 L.S.C. 1890 JO17-2 10   10 20 47   3 G.A.V.C. JO17-2 3   4 7 10  
10 E.B.C./Delfstrahuizen JO17-1 10   6 13 37   4 Gorredijk JO17-3 3   0 3 12  
11 Heerenveense Boys JO17-2 10   4 13 51                  
12 S.W.Z. Sneek JO17-2 * 11   0 5 84                  
                               
  JO17-4, 3e klasse, poule 08 w.   p. v. t. bijz.   JO17-5, 3e klasse, poule 09 w.   p. v. t. bijz.
1 Balk JO17-3 9   27 55 11 K 1 L.S.C. 1890 JO17-4 8   24 39 9  
2 Akkrum JO17-2 * 10   21 50 21   2 Heerenveense Boys JO17-5 6   15 27 11  
3 Read Swart JO17-1 8   18 31 10   3 SC Bolsward JO17-4 * 10   13 30 36  
4 Langezwaag JO17-1 6   15 25 10   4 S.W.Z. Sneek JO17-4 8   8 20 31  
5 Heerenveen JO17-4 7   15 45 17   5 Heerenveen JO17-5 7   6 22 29  
6 Aengwirden JO17-1G 9   15 38 25   6 SC Joure JO17-4 9   4 18 40  
7 Heerenveense Boys JO17-4 7   6 14 31                  
8 SC Joure JO17-3 * 10   6 28 48                  
9 Mildam JO17-1 7   4 13 27                  
10 W.T.T.C. JO17-1 9   4 5 55                  
11 Oudehaske/Nieuweschoot JO17-2 8   3 9 58                  
                               
  JO15-1, 3e Divisie H w.   p. v. t. bijz.   JO15-2, 1e klasse poule 03 w.   p. v. t. bijz.
1 Heerenveen JO15-1 11   25 29 11   1 Workum JO15-1 * 10   25 47 7 K
2 D.Z.O.H. JO15-1 10   23 37 13   2 SC Bolsward JO15-1 * 10   23 34 9  
3 L.S.C. 1890 JO15-1 11   23 36 13   3 Flevo Boys JO15-2 * 10   22 25 13  
4 A.C.V. JO15-1 11   22 16 7   4 Heerenveen JO15-2 * 10   21 25 14  
5 Heerenveense Boys JO15-1 11   21 25 16   5 Oudega/HJSC/Heeg JO15-1 * 10   18 16 21  
6 O.N.S. Sneek JO15-1 11   17 23 17   6 Balk JO15-1 9   13 15 15  
7 Urk JO15-1 10   15 22 13   7 G.A.V.C. JO15-1 * 10   12 20 38  
8 W.V.V. JO15-1 11   15 18 21   8 R.V.C./Langweer JO15-1 9   7 13 43  
9 Emmen JO15-1 10   7 11 24   9 SC Joure JO15-2 8   4 6 14  
10 G.V.A.V./Rapiditas JO15-2 11   7 12 31   10 Gorredijk JO15-1 9   4 9 23  
11 Hoogezand JO15-1 11   7 17 41   11 Heerenveense Boys JO15-2 9   2 8 31  
12 Zuidhorn JO15-1 10   1 7 46                  
                               
  JO15-1, groep 1, poule 14 w.   p. v. t. bijz.   JO15-2, groep 1, poule 10 w.   p. v. t. bijz.
1 Heerenveense Boys JO15-1 3   9 13 2   1 Heerenveen JO15-2 2   6 7 1  
2 Heerenveen JO15-1 3   6 10 6   2 D.E.S.Z. JO15-1 2   3 8 4  
3 SC Joure JO15-1 3   3 3 6   3 Heerenv. Boys JO15-2 2   0 1 11  
4 Akkrum JO15-1 3   0 1 13                  
                               
  JO15-3, 1e klasse poule 05 w.   p. v. t. bijz.   JO15-4, 2e klasse, poule. 05 w.   p. v. t. bijz.
1 Drogeham JO15-1 8   21 46 15   1 Read SwartJO15-1 8   22 60 9  
2 Harkemase Boys JO15-1 7   18 32 10   2 Heerenveen JO15-3 7   17 38 6  
3 Kollum JO15-1 7   18 37 17   3 Heerenveen JO15-4 8   16 34 9  
4 Feanstars JO15-1 8   15 44 9   4 Jubbega JO15-1 7   14 21 13  
5 De Sweach JO15-1 8   12 27 24   5 SC Joure JO15-3 9   12 21 26  
6 Drachtster Boys JO15-2 * 9   12 32 23   6 L.S.C. 1890 JO15-2 7   10 25 32  
7 O.N.B. JO15-2 5   7 5 20   7 Heerenveense Boys JO15-4 7   8 16 34  
8 Drachten JO15-1 8   6 10 26   8 Q.V.C. JO15-1G 7   7 17 20  
9 Oerterp JO15-1 * 9   4 15 51   9 D.W.P. JO15-1 8   6 14 43  
10 Heerenveense Boys JO15-3 7   0 5 58   10 Gorredijk JO15-2 7   2 7 24  
                11 S.W.Z. Sneek JO15-2 7   0 11 38  
                               
  JO15-3, groep 1, poule 12 w.   p. v. t. bijz.   JO15-4, groep 2, poule 07 w.   p. v. t. bijz.
1 SC Joure JO15-2 3   9 10 4   1 d'Olde Veste '54 JO15-3 3   9 19 1  
2 Flevo Boys JO15-3 3   6 8 4   2 Urk JO15-4 3   6 9 7  
3 Urk JO15-3 3   3 5 8   3 Heerenveense Boys JO15-4 3   3 11 11  
4 Heerenveense Boys JO15-3 3   0 0 7   4 Flevo Boys JO15-5 3   0 0 20  
                               
  JO15-5, 3e klasse, poule 10 w.   p. v. t. bijz.   JO15-6, 3e klasse, poule 05 w.   p. v. t. bijz.
1 Irnsum JO15-1 10   25 52 12   1 SC Joure JO15-5 9   25 52 8  
2 G.A.V.C. JO15-2 8   18 31 6   2 Heerenveense Boys JO15-6 8   20 30 8  
3 Nieuweschoot JO15-1 6   15 32 5   3 T.O.P. '63 JO15-1 7   16 40 19  
4 Heerenveense Boys JO15-5 6   15 25 10   4 L.S.C. 1890 JO15-3 7   15 46 12  
5 Langezwaag JO15-1 7   12 23 20   5 E.B.C./Delfstrahuizen JO15-1d 8   12 45 26  
6 Read Swart JO15-2 8   12 27 24   6 SC Bolsward JO15-4 6   7 10 18  
7 SC Joure JO15-4 8   10 12 19   7 Balk JO15-2 8   7 24 43  
8 Blue Boys JO15-1G 7   9 14 19   8 Oeverzwaluwen JO15-1 7   6 25 49  
9 Oldeholtpade JO15-2 5   6 16 23   9 Arum/Stormvogels JO15-1 8   6 17 33  
10 Boornbergum '80 JO15-1 6   6 12 26   10 Heerenveen JO15-5 6   3 7 35  
11 Akkrum JO15-2 9   3 15 51   11 S.W.Z. Sneek JO15-4 6   0 5 47  
12 Oudehaske JO15-1 8   0 9 53                  
                               
  JO15-5, groep 3, poule 15 w.   p. v. t. bijz.   JO15-6, groep 3, poule 12 w.   p. v. t. bijz.
1 Heerenveense Boys JO15-5 3   9 15 4   1 Heerenveense Boys JO15-6 2   6 10 5  
2 S.W.Z. Sneek JO15-3 3   6 16 10   2 SC Joure JO15-5 3   6 9 8  
3 SC Joure JO15-4 3   1 3 8   3 Flevo Boys JO15-6 3   3 5 9  
4 Read Swart JO15-2 3   1 5 17   4 Urk JO15-7 2   0 2 4  
                               
  JO15-7, 4e klasse, poule 07 w.   p. v. t. bijz.   JO15-8, 4e klasse, poule 05 w.   p. v. t. bijz.
1 Lemmer JO15-1G 8   24 59 6   1 Tollebeek JO15-2 7   18 37 16  
2 W.T.T.C. JO15-2 9   24 53 9   2 V.E.N.O. JO15-2 6   16 30 11  
3 C.V.V.O. JO15-3 10   19 35 17   3 Steenwijk/d'Olde Veste '54 JO15-2G 6   14 26 10  
4 Langweer JO15-1 8   18 32 19   4 d'Olde Veste '54 JO15-5 8   13 34 33  
5 L.S.C. 1890 JO15-4 7   15 39 22   5 Urk JO15-9 8   10 26 30  
6 Aengwirden JO15-1G 10   13 27 21   6 Heerenveense Boys JO15-8 4   6 14 13  
7 Heerenveen JO15-6 8   11 25 28   7 Kuinre JO15-2 6   6 19 18  
8 Heerenveense Boys JO15-7 9   9 26 32   8 Flevo Boys JO15-8 6   6 17 23  
9 D.W.P. JO15-2 9   7 31 44   9 M.S.C. JO15-5 7   4 15 38  
10 Gorredijk JO15-3 6   6 11 23   10 Steenwijkerw./Willemsoord JO15-3 8   3 20 46  
11 SC Joure JO15-6 8   1 12 47                  
12 Udiros JO15-2 10   1 11 93                  
                               
  JO15-7, groep 4, poule 17               JO15-8, groep 4, poule 18            
1 G.A.V.C. JO15-3 3   9 19 6   1 Oudega/HJSC/Heeg JO15-3 3   9 22 5  
2 Heerenveense Boys JO15-7 3   6 15 12   2 C.V.V.O. JO15-4G 3   6 7 12  
3 SC Joure JO15-6 3   3 6 15   3 Heerenveense Boys JO15-8 3   3 6 13  
4 Irnsum JO15-2 3   0 4 11   4 SC Joure JO15-7 3   0 4 8  

Volgende wedstrijd

Onze Club

v.v. Heerenveense Boys
Sportpark 'de Akkers'
Rottumerweg 1
Postbus 839
8440 AV  Heerenveen
+31 (0)513 - 636644
KVK: 40000806

Vertrouwenscontactpersoon

De Agenda