• vv Heerenveense Boys
  • Heerenveense Boys
  • vv Heerenveense Boys
  • vv Heerenveense Boys
  • vv Heerenveense Boys
  • vv Heerenveense Boys
  • vv Heerenveense Boys
  • vv Heerenveense Boys
  • vv Heerenveense Boys
  • vv Heerenveense Boys
  • vv Heerenveense Boys
  • vv Heerenveense Boys
  • vv Heerenveense Boys
  • vv Heerenveense Boys
  • vv Heerenveense Boys
  • vv Heerenveense Boys
  • vv Heerenveense Boys
  • vv Heerenveense Boys
  • vv Heerenveense Boys

ING, hoofdsponsor van het Nederlandse voetbal.

Standen pupillen JO11

Uitslagen (voor zover bekend) bijgewerkt t/m 14 oktober 2017.    

  JO11-1, 1e klasse, poule 06 w.   p. v. t. bijz.   JO11-2, 1e klasse, poule 03 w.   p. v. t. bijz.
1 Zuidhorn JO11-1 4   12 30 6   1 Balk JO11-1 4   12 18 6  
2 Feanstars JO11-1 4   10 22 7   2 Jubbega JO11-1G 3   9 30 5  
3 Bergum/B.C.V. JO11-1 4   10 12 2   3 FC Wolvega JO11-1 3   7 12 5  
4 Hardegarijp JO11-1 4   9 19 8   4 SC Emmeloord JO11-1G 3   6 16 9  
5 Drachten JO11-1 4   9 14 6   5 R.V.C. JO11-1 4   5 10 9  
6 Heerenveense Boys JO11-1 4   6 26 14   6 SC Joure JO11-1 4   4 12 13  
7 Gorredijk JO11-1 4   4 6 13   7 Q.V.C. JO11-1 4   4 18 35  
8 Marum JO11-1 4   3 22 17   8 Ens JO11-1 1   3 4 2  
9 De Wilper Boys JO11-1 4   3 11 27   9 V.E.N.O. JO11-1 3   3 12 16  
10 Veenwouden JO11-1G 4   1 10 28   10 C.V.V.O. JO11-1 3   3 13 9  
11 O.N.B. JO11-1 4   0 3 25   11 Heerenveense Boys JO11-2 4   1 13 36  
12 O.N.T. JO11-1 4   0 4 30   12 Flevo Boys JO11-2 4   0 6 19  
                               
  JO11-1, groep 1, poule 07 w.   p. v. t. bijz.   JO11-2, groep 1, poule 09 w.   p. v. t. bijz.
1 Heerenveen JO11-1 3   9 25 5   1 Heerenveen JO11-2 2   6 19 5  
2 Heerenveense Boys JO11-1 3   6 16 10   2 C.V.V.O. JO11-1 2   6 12 1  
3 d'Olde Veste '54 JO11-1 3   3 8 12   3 R.V.C. JO11-1 2   0 4 9  
4 Ruinerwold JO11-1 3   0 3 25   4 Heerenveense Boys JO11-2 2   0 2 22  
                               
  JO11-3, 2e klasse, poule 03 w.   p. v. t. bijz.   JO11-4, 2e klasse, poule 09 w.   p. v. t. bijz.
1 d'Olde Veste '54 JO11-2 4   12 33 11   1 Oerterp JO11-1 4   10 54 10  
2 De Blesse JO11-1G 4   9 26 16   2 Boornbergum '80 JO11-1 3   9 31 3  
3 Urk JO11-2 4   9 23 16   3 De Sweach JO11-2 3   9 18 4  
4 FC Meppel JO11-2 2   6 9 5   4 O.N.B. JO11-2 2   6 14 4  
5 FC Wolvega JO11-2 3   6 11 9   5 Drachtster Boys JO11-2 2   4 16 8  
6 Alcides JO11-2 4   4 19 18   6 Gorredijk JO11-2 3   3 19 20  
7 Flevo Boys JO11-3 2   3 10 9   7 Drachten JO11-2 4   3 16 27  
8 Steenwijk JO11-1 3   3 12 11   8 Heerenveense Boys JO11-4 3   0 3 23  
9 Heerenveense Boys JO11-3 4   1 7 23   9 Bergum/B.C.V. JO11-3 3   0 4 33  
10 Heerenveen JO11-3 3   0 8 18   10 O.D.V. JO11-1 3   0 4 47  
11 Steenwijkerw./Willemsoord JO11-1 3   0 3 25                  
                               
  JO11-3, groep 2, poule 28 w.   p. v. t. bijz.   JO11-4, groep 2, poule 13 w.   p. v. t. bijz.
1 Drachtster Boys JO11-2 2   6 20 2   1 SC Joure JO11-2 3   9 18 5  
2 Drachten JO11-2 2   6 8 4   2 SC Bolsward JO11-2 2   3 5 2  
3 Heerenveense Boys JO11-3 3   3 9 13   3 R.V.C. JO11-2 3   3 14 12  
4 Gorredijk JO11-2 3   0 5 23   4 Heerenveense Boys JO11-4 2   0 2 20  
                               
  JO11-5, 3e klasse, poule 08 w.   p. v. t. bijz.   JO11-6, JO11-8, 4e klasse, p. 015 w.   p. v. t. bijz.
1 Langezwaag JO11-1G 3   9 23 4   1 Heerenveense Boys JO11-6 3   9 21 3  
2 Jubbega JO11-2G 4   9 13 8   2 Oldeboorn JO11-2 4   9 23 13  
3 G.A.V.C. JO11-1G 2   6 16 2   3 Heerenveense Boys JO11-8 2   6 16 5  
4 D.W.P. JO11-1 3   6 21 6   4 Read Swart JO11-2 3   6 23 7  
5 Gorredijk JO11-3G 3   6 17 8   5 SC Joure JO11-3 1   3 10 1  
6 Udiros JO11-2G 3   6 9 8   6 Heerenveen JO11-6 2   3 11 3  
7 Read Swart JO11-1 3   4 7 10   7 SC Joure JO11-5 2   3 6 6  
8 Heerenveense Boys JO11-5 4   3 4 15   8 Langezwaag JO11-2G 3   3 7 26  
9 Akkrum JO11-2 3   1 3 13   9 Oudehaske JO11-2G 2   0 2 23  
10 Heerenveen JO11-4 1   0 3 10   10 Gorredijk JO11-5 3   0 8 20  
11 Akkrum JO11-3 2   0 1 18   11 FC Wolvega JO11-7 3   0 6 26  
12 Aengwirden JO11-1G 3   0 7 21                  
12 Aengwirden JO11-1G 3   0 7 21                  
                               
  JO11-5, groep 3, poule 28 w.   p. v. t. bijz.   JO11-6, groep 4, poule 32 w.   p. v. t. bijz.
1 S.W.Z. Sneek JO11-3 3   9 30 6   1 Heerenveense Boys JO11-6 2   6 30 7  
2 SC Joure JO11-3 3   6 14 11   2 De Blesse JO11-3G 2   3 20 9  
3 Heerenveense Boys JO11-5 3   3 7 16   3 Oostenburg JO11-6 2   0 3 37  
4 Oudega/HJSC/Heeg JO11-2 3   0 4 22                  
                               
  JO11-7, 4e klasse, poule 016 w.   p. v. t. bijz.   JO11-7, groep 4, poule 33 w.   p. v. t. bijz.
1 Oldeboorn JO11-1 3   9 15 2   1 Gorredijk JO11-5 2   6 29 2  
2 Wispolia JO11-1G 4   9 34 8   2 Oldeholtpade JO11-3 1   3 8 0  
3 Boornbergum '80 JO11-2G 3   7 15 10   3 FC Wolvega JO11-5 2   3 10 6  
4 Tijnje JO11-1 4   7 26 9   4 Heerenveense Boys JO11-7 3   0 2 41  
5 Aengwirden JO11-2G 2   6 23 2                  
6 Gorredijk JO11-4 4   6 7 13     JO11-8, groep 4, poule 31 w.   p. v. t. bijz.
7 Drachtster Boys JO11-5 2   3 5 20   1 Heerenveense Boys JO11-8 2   6 13 6  
8 T.H.O.R. JO11-1G 3   3 15 13   2 FC Wolvega JO11-7 3   6 16 11  
9 Jubbega JO11-3 3   3 12 16   3 Oostenburg JO11-7 2   3 8 9  
10 Blue Boys JO11-1 4   0 7 22   4 d'Olde Veste '54 JO11-7 3   0 7 18  
11 Heerenveense Boys JO11-7 4   0 5 49                  

Volgende wedstrijd

Onze Club

v.v. Heerenveense Boys
Sportpark 'de Akkers'
Rottumerweg 1
Postbus 839
8440 AV  Heerenveen
+31 (0)513 - 636644
KVK: 40000806

De Agenda